Mielas pirmakursi, laikas susipažinti su savo kuratoriais!

2017-08-25

Pirmakursiai! Štai ir atėjo laikas susipažinti su savo akademinių grupių kuratoriais, kurie padės jums visais iškilusiais klausimais!

TIF – 17/1 grupės kuratoriai: Šarūnas Kairaitis ir Laura Stadalnykaitė

Sveiki, esu Šaras, transporto inžinerijos trečio kurso studentas. Nuo pat devintos klasės žinojau, kad stosiu į Vienintelį Geriausią Technikos Universitetą ir savo gyvenimą siejau tik su inžineriniais mokslais, todėl aš čia. Esu bendraujantis, linksmas, atsakingas ir kupinas noro padėti kolegoms prisitaikyti prie studentiško gyvenimo ir karjeros siekimo. Esu pasiruošęs bet kuriuo paros metu padėti, tad chebryte jeigu iškilo koks klausimas ar pasiklydot mieste – žinot kur kreiptis!

Tel.nr.: 862961651

El.paštas: sarunas.kairaitis@gmail.com

Sveiki, fux’ai! Aš esu Laura Stadalnykaitė, studijuoju antrame Transporto inžinerinės ekonomikos ir logistikos kurse. Sveikinu įstojus į geriausią technikos universitetą! Esu tam, kad jums padėčiau ir atsakyčiau į rūpimus klausimus įsiliejant į studentišką gyvenimą. Iki!

Tel.nr.: 860267557

El.paštas: stadalnykaite@gmail.com

 

TIF – 17/2 grupės kuratoriai: Vaidas Šimkūnaitis ir Ugnė Budėnaitė

Sveiki, pirmakursiai. Esu Vaidelis, antro kurso transporto inžinerijos studentas. Kadangi pirmas kursas praėjo visai neseniai, suprantu kaip jaučiatės, dėl to čia ir esu, kad padėčiau jums! Stengsiuosi visą laiką būti jums pasiekiamas ir lauksiu klausimų.

Tel.nr.: 863862842

El.paštas: vaidas.simkunaitis@gmail.com

Sveiki, pirmakursiai! Esu Ugnė, trečiakursė logistikos studentė, pasiruošusi padėti kaip tik galiu, nes tikiu, kad jūs kažkuo galėsite padėti ir man J
Visada nusiteikusi pabendraut ir nuveikt kažką įdomaus, ieškau, kam išpasakot to nerealaus studentiško gyvenimo subtilybes, taigi feel free!

Tel. nr.: 862539609

El.paštas: ugnebudenaite@gmail.com

 

TIF – 17/3 grupės kuratoriai: Liudas Sinica ir Gintarė Janauskaitė 

 

Sveiki. Esu Gintarė Janauskaitė, III kurso Transporto inžinerinės ekonomikos ir logistikos studentė bei VGTU SA TIF pirmininkė. Šie mokslo metai man, kaip kuratorei, yra jau antri – praėjusiais kuravau savo specialybės pirmakursius. Kadangi jau turiu šiokios tokios kuratorystės patirties, šiemet imuosi transporto inžinierių grupės, kas man pačiai bus nemažas iššūkis. Tačiau esu pilnai pasiruošusi padėti transporto naujokams visais studentiško gyvenimo klausimais ir sukurti pačias geriausias sąlygas tapti tikrais, sąmoningais VGTU studentais!

Tel. Nr.: 860481894

El.paštas: janauskaite.gintare@gmail.com

Sveiki, nuliai. Esu Liudas Sinica, kitaip dar vadinamas – Apaštalu arba Tėvu, kuris Jus apšvies, padės jums, prižiūrės ir atves į doros kelią, nusidėjėliai. Esu transporto inžinerinės ekonomikos ir logistikos būsimas trečiakursis ir Jūsų kuratorius. Esu gimęs ir užaugęs Vilniuje, tad žinau „vysūr vyską“. Niekados nebūna gaila padėti tiek studijų, tiek kitokiais atsiradusiais klausimais. Noriu padėti jums adaptuotis į universiteto gyvenimą ir pripratinti prie studento gyvenimo būdo. Tikiuosi, gausiu pačią geriausią grupę ir visi gerai sutarsim. Laukiu artėjančių susitikimų! Čiau. 😉

Tel.nr.: 860692434

El.paštas: sinicaliudas@gmail.com

TIFu – 17 grupės kuratoriai: Karolis Mackonis ir Evelina Pinčiukaitė 

Sveiki, nuliai (kol kas), esu Karolis, būsimas Transporto inžinerijos trečiakursis ir būsimas jūsų Kuratorius! Kuravimas man jau nebenauja patirtis, tačiau jums (studentiškas gyvenimas) tai nauja patirtis, naujas nuotykis. Kadangi pradėsiu jau trečius mokslo metus, stengsiuos mokytis kartu su jumis ir perduoti apie VGTU gyvenimą jau įgautas žinias!

Yo, Freshers! My name is Karolis. I’m going to be your mentor, to help you feel the real life of a student at VGTU. Ask me any questions, that you want, I would be glad to help you!

Tel.nr.: 861946113
El.paštas: mackonisk@gmail.com

Sveiki, Nuliai! Aš – Evelina, Jūsų kuratorė:). Prisimenu, kiek daug įvairių klausimų gali kirbėti galvoje vos pradedant studijuoti ir gyventi studentiškai, tad nieko nelaukdama pranešu, kad aš pasistengsiu padėti rasti atsakymus į kiekvieną smulkiausią klausimą! Taigi, atsipalaiduok ir pasiruošk sukurti šauniausią fuxų komandą!

Hi, Fresher! I’m Evelina, your mentor and awakener for the real student’s life experience through the first years at VGTU. If you have any questions related with whatever you need, feel free to ask me – I’ll be very glad to help you! 😉 So, relax and get ready to build a best team together!

Tel. Nr.: 861477422

El. paštas: evelina9612@gmail.com

 

TVF-17/1 grupės kuratoriai: Reda Braziulytė ir Kornelija Vasilevskaitė 

Labas. Esu Reda, Transporto inžinerinės ekonomikos ir logistikos antro kurso studentė. Kadangi praeitais metais pati turėjau nerealius kuratorius, todėl šiemet, įkvėpta jų, noriu Jums padėti įsilieti į studento gyvenimą universitete ir ne tik. Jeigu tik kyla klausimų, esu pasiruošus į juos atsakyti greitai ir operatyviai bet kuriuo paros metu. Susitiksime jau greitai! 🙂

Tel. nr.: 867324951

El.paštas: reda.braziulyte@gmail.com

Sveiki atvykę, nuliai 🙂 Esu Kornelija, Transporto inžinerinės ekonomikos ir logistikos būsima antrakursė. Labai tikiuosi, kad susibendrausim, būsim draugai ne tik universiteto ribose, bet ir už jo! Visada pasiruošusi Jums padėti, tad kreipkitės betkuriuo paros metu ♥

Tel. Nr.: 862233173

El. paštas: kornavasil@gmail.com

 

TVF – 17/2 grupės kuratoriai: Tadas Seniūnas ir Ada Labanauskaitė 

Sveiki, esu Tadas Seniūnas transporto inžinerinės ekonomikos ir logistikos antro kurso studentas. Esu pasiryžęs 110 % jums padėti įsilieti į studentišką gyvenimą ateinančius metus. Laukiu, kada bus pirmas susitikimas su jumis, manau praleisim gerai laiką ir būsim kaip tvirta VGTU šeima. 🙂

Tel. Nr.:  867158485

El. paštas: seniunas.tadas@gmail.com

Sveiki. Esu Ada Labanauskaitė ,Transporto inžinerinės ekonomikos ir logistikos antro kurso studentė. Žinau, kad mokslo metų pradžioje būna sudėtinga, todėl esu pasiruošusi bet kuriuo paros metu padėti ir atsakyti į visus iškilusius klausimus. Kadangi esu grynakrauja vilnietė, į mane galite kreiptis ne tik universiteto klausimais, bet ir apie Vilniaus naktinį gyvenimą ar nemokamą parkavimą sostinėje. Labai laukiu susitikimo su Jumis, žinau, kad būsit pati šauniausia grupė 😉

Tel.nr.: 860674830

El.paštas:  ada.labanauskaite@gmail.com

VGTU SA TIF – VAŽIUOJAM!

 

 

 

 

 

Rašyti komentarą

*